CHEVROLET CAPTIVA LS 2.0 diesel

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

CHEVROLET CAPTIVA LS 2.0 diesel

7.200 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2010
 • 01/01/1970
 • 121.000
 • 2.0 Diesel
 • Дизел
 • Мануелен
 • SUV
 • Бела
Опрема
 • LS ниво на опременост
 • 2.0 Diesel 93kw 126ks
 • 5 степен мануелен менувач
 • Бела перла боја
 • Клима уред
 • 8 воздушни перничиња
 • Електрика на ретровизори
 • ABS, ESP
 • Електрика на сите стакла
 • Серво волан со команди
 • Радио,CD mp3, Aux
 • Автоматски светла
 • Наслон за рака

 

 

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила