Chevrolet Aveo Sedan

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Chevrolet Aveo Sedan

4.950 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2011
 • 01/01/1970
 • 77.000
 • 1.4
 • 101 ks
 • LPG
 • Мануелен
 • Седан
 • Сива
Опрема

Chevrolet Aveo 1.4 LT

 

-8 воздушни перничиња

-ABS,ESP,TC, Hill Start assist

-Електрични прозори и ретровизори

-Темпомат

-Борд компјутер

-Радио со команди на волан

– Usb, Bluetooth, CD mp3

-15 инчни алуминиумски бандажи

-Прогресивен серво волан, подесување по висина и длабина

-500 литри багажен простор

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила