Astra Sedan – Специјална понуда за DEMO возило

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Astra Sedan – Специјална понуда за DEMO возило

13.400 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2019
 • 01/11/2020
 • 2.200
 • 1.4 Turbo
 • 140 кс
 • Бензин
 • Мануелен
 • Седан
 • Црна
Опрема

-Автоматски премиум двозонски клима уред

ABS, ESP, TC

TPMS сензор за притисок во гумите

-Аларм

-Кожен волан со команди

Темпомат

-Борд инфо дисплеј за возач со напредни функции

-Електрика на прозори, ретровизори

-Радио Infotainment,  color display ,

AUX,Bluetooth,USB

-Магленки

-Паркинг сензори назад

-Сензор за дожд

-Автоматско светло за тунел

-Амбиентално осветлување

Единствена можност за плаќање на рати!

Цена во евра Учество Рок на отплата Месечна рата
13.400 eur 30% 84 месеци 137 eur

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила