ASTRA СО БЕСПЛАТЕН СЕРВИС

ASTRA СО БЕСПЛАТЕН СЕРВИС

За крајно ограничена бројка на возила од лагер, Аутомакедонија ја дизајнираше специјалната Сервис Плус акција.

Покрај одличната цена и атрактивниот лизинг пакет со каматна стапка од само 4,5%, за моделите OPEL ASTRA K Enjoy со бензински и дизел мотор и комплетен пакет на опрема добивате и :

  • Бесплатно сервисирање во првите две години

Opel Astra K е опремена со : ESP, ABS, 6 воздушни перници, 7 инчен екран во боја, 16 инчни алуминиумски бандажи, клима уред, кожен волан, темпомат, наслон за рака, предни светла за магла, металик боја…

Посетете не и уверете се во сите предности на нашата понуда.

Тел. 02 3103 130